KONST / Litografier / Färglitografi 15836027
nr 1583 6027
Färglitografi
2 st, Saint Genies. Signerad, numrerad 39/200-26/175. Färglitografi, bildmått: 75x55 cm, yttermått inklusive ram: 92x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:18:08
100 kr
150 kr